Auta zastępcze z oc sprawcy

Zadzwoń
798 685 055
lub napisz

a nasz konsultant doradzi jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najkorzystniejsze

Miłeś stłuczkę? Spotkała Cię kolizja ? Jesteś bez samochodu!

 

Zgłoś się do nas! NetCar4u to Twoja wypożyczalnia różnego typu samochodów. Samochód jest najwygodniejszym i najlepszym środkiem transportu dla osób, które przyjeżdżają do Gdyni w celach prywatnych lub służbowych. Jako rzetelny partner w Twoim biznesie, współpracujemy z wieloma wypożyczalniami na terenie całego kraju. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować Tobie konkretny samochód, w wybranym miejscu i czasie. Jesteśmy elastyczni i wiemy, jakie potrzeby mają nasi Klienci, dlatego osobom, które zostały poszkodowane w różnego rodzaju zdarzeniach drogowych, a ich samochód znacznie uszkodzony, oferujemy wynajem auta zastępczego.

Auto zastępcze z OC sprawcy proponujemy Państwu na czas likwidacji szkody. Dzięki temu, można bez problemu wykonywać swoje codzienne obowiązki na czas naprawy auta. Koszt wynajmu auta pokryje ubezpieczyciel sprawcy wypadku, w którym uczestniczyłeś. Pamiętaj jednak, że musisz odpowiednio uargumentować wynajem. Firma ubezpieczeniowa musi wiedzieć, że samochód jest Ci niezbędny do wykonywania codziennych obowiązków. Samochód zastępczy możesz wynająć na przykład na 30 dni – tyle wynosi średni czas wynajmu. NetCar4u jest po to, aby świadczyć usługi szybko i na najwyższym poziomie, dlatego otrzymasz od nas pojazd tej samej klasy co Twój.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły, a w krótkim czasie i bez zbędnych formalności oddamy Ci do dyspozycji auto zastępcze w Gdyni.